Kontaktid ja juhatus

Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liit

Registreerimisnumber  80022978
Aadress Kalda 9  11625 Tallinn
Telefon +372 56 54 234
E-post amtel@amtel.ee

Juhatus

Raivo Aavisto    juhatuse
esimees
65 02 194 raivo.aavisto@amserv.ee
Keijo Kaasik juhatuse liige 62 22 211   keijo.kaasik@moller.ee
Toomas Kreek juhatuse liige 62 66 055 toomas.kreek@silberauto.ee
Leino Luik juhatuse liige 50 82 282 leino@faktoauto.ee
Sulev Narusk juhatuse liige,
AKL esimees  
56 54 234 amtel@amtel.ee
Felor Pärnpuu juhatuse liige 66 75 500 felor.parnpuu@topauto.ee
Marek Maide juhatuse liige 50 65 565 marek.maide@toyota.ee
Janno Karu juhatuse liige 66 51 200 Janno.Karu@scania.ee

 

Tegevaparaat

Arno Sillat    tegevjuht 56 54 234    amtel@amtel.ee                 
Rein Luik

  pressiesindaja 

50 24 504  press@amtel.ee